/Files/images/IMG_0383.jpg

вчитель - логопед логопедичного пункту днз №10

лозовська тетяна вікторівна

Педагогічний стаж роботи -18 років

на посаді з 01.09.2016

БАЗОВА ТЕМА :"Здійснення корекційно - відновлювальної роботи з дітьми в умовах логопедичного пункту засобами ІКТ"


шановні відвідувачі! запрошую вас відвідати особистий сайт за адресою:

https://lozalogoped.wixsite.com/logos

Напевно, немає людини, якій би не подобалась краса. Нас оточує безліч чудових речей та явищ, які милують око та слух. Ми захоплюємся неповторними картинами світанків та заходів сонця, милуємось барвами веселки. Перебуваючи біля моря, відчуваємо чіткий та незмінний ритм прибою.Слухаючи пташиний спів не чуємо фальшивих нот. Проте, серед людей не завжди почуєш чітке, виразне, плавне, емоційно забарвлене та граматично правильно оформлене мовлення.

Термін "логопедія" походить з грецької: logos — слово та paideia — виховання, навчання. Цікавим є той факт, що англійський відповідник слова логопед - speech therapist (лікар мовлення).

Тобто, в європейській ментальності люди з вадами мовлення вважаються "хворими", які потребують лікаря та намагаються не зволікати з "лікуванням". А любу хворобу не бажано запускати. Ще ліпше використовувати профілактичні заходи. Отже, якщо ми сьогодні зустрічаємо дорослих з вадами мовлення - це означає, що в дитинстві їх батьки не розгледіли проблеми або знехтували можливістю "вилікувати " мовлення своїх малюків. Саме тому ми приречені слухати "фальшиві " звуки, які зовсім не милують наш слух. Це також може заважати навчанню, бути перепоною в професійному рості та накласти негативний відбиток на особисте життя.

Коли звертатись до логопеда та як в нормі розвивається мовлення у дітей? Читайте в рубриці "Батькам".

Логопед - це спеціаліст, який розуміє механізм мовлення, знає причини порушень та шляхи їх подолання. Логопед проводить не тільки діагностику та корекцію, але також розвиває та збагачує мовлення.

Сподіваюсь, що скориставшись послугами "лікаря мовлення", наші малі "соловейкі" зможуть навчитись гарно "співати".

Кiлькiсть переглядiв: 114

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.