Первомайській дошкільний навчальний заклад ( ясла – садок ) №10 «Ромашка» засновано у 15.02.1972 році трестом «Первомайскхімбуд» та переданий у комунальну власність Первомайського міськвиконкому у 1992 році. Назва дошкільного закладу була не випадковою. Заклад побудували саме на ромашковому полі, в центрі міста. Велика заслуга всіх працівників в тому, що на території було збережено куточок ромашкового поля, а також закладений березовий гай, спортивно – ігрові майданчики прикрашають розкішні каштани та могутні тополі та різноманітні квітники.

Двоповерхова будівля дошкільного закладу була розрахована на 12 груп, 240 дітей. Завідувачем від моменту відкриття і до 2008 року була Крамчанінова Л.Ф. ( у 1999 році було присвоєно звання ««Почесний громадянин міста Первомайський»). Склад працівників закладу був настільки дружній, відповідальний, енергійний, що садочок розквітав з кожним роком.

Наше місто Первомайський в часи радянської влади називали містом «Хіміків» тому що, поряд з містом функціонувало величезне підприємство хімічної промисловості, яке мало Всесоюзне значення. Але з початком перебудови, підприємство реорганізовувалося, а потім, і взагалі закрилося. Більша частина мешканців міста, у яких життя було пов’язане з роботою саме на підприємстві, почали виїжджати в інші міста, молодь залишалася за місцем навчання, почалися скрутні часи, які не могли обійти і освіту. Зменшилась кількість дітей дошкільного віку, тому з 1995 р у дошкільному закладі функціонує 10 груп. У приміщеннях закладу, які звільнилися, було відкрито спортивну залу, фізіокомплекс.

/Files/images/1.jpg /Files/images/2.jpg /Files/images/3.jpg /Files/images/4.jpg /Files/images/5.jpg /Files/images/6.jpg /Files/images/7.jpg /Files/images/8.jpg /Files/images/9.jpg /Files/images/111.jpg /Files/images/11.jpg /Files/images/12.jpg /Files/images/13.jpg /Files/images/14.jpg

З 2008 року дошкільний начальний заклад очолює Мікуліна Л.П.

З метою популяризації закладу в місті, колектив постійно докладає зусиль:

- у вересні та травні кожного навчального року проводиться День відкритих дверей,

- постійно працює консультативний центр «Від щирого серця»,

- триває мережева взаємодія з батьками за допомоги Інтернет – скриньки «Довіра»,

- діє Клуб «Надія» для дітей з обмеженими можливостями та їх батьків,

- влітку, протягом 7 років, на базі дошкільного закладу працює оздоровчий табір «Здоров’як», який має свій герб, прапор, гімн, галстуки, а кожна група перетворюється в загін.

Педагоги дошкільного закладу постійно приймають участь у міських та обласних конкурсах. Протягом останніх 7 років на обласну виставку – презентацію педагогічних ідей та технологій було представлено 28 посібник, 25 з яких мають дипломи різних ступенів.

У 2010 році вихователь Колєсніченко Н.В. була делегатом І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

В жовтні 2011 року дошкільний заклад приймав участь у ХХІV обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Інноваційні процеси в методичній роботі з педагогічними кадрами» на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», де заклад отримав диплом І ступеня.

У грудні 2011 року досвід роботи ДНЗ з теми «Система діяльності ДНЗ щодо впровадження інноваційних підходів в організації роботи з батьками» був захищений на методичній раді КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», який занесений до каталогу ефективних педагогічних досвідів Харківської області.

У вересні 2012 року вихователь – методист Лозовська Т.В. була делегатом розширеного засідання колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з питання: «Стан та перспективи розвитку дошкільної освіти» та Всеукраїнського Дня дошкілля.

У жовтні 2012 року дошкільний навчальний заклад приймав участь у виставці з міжнародною участю «Освіта Слобожанщини – 2012».

У березні 2013 року вихователь Колєсніченко Наталя Валентинівна стала переможцем І туру міського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників ДНЗ "Вихователь року 2013" в номінації "Досвідчений вихователь" та делегована до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» у Харківській області у 2013 році в номінації "Досвідчений вихователь".

З вересня 2013 року в Первомайському дошкільному навчальному закладі (ясла – садку) №10 «Ромашка» здійснюється дослідно - експериментальна робота.В межах регіональної програми «Психолого-педагогічний супровід дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах інклюзивної освіти», дослідно-експериментальна робота здійснюється за темою: «Формування толерантного ставлення до дітей з особливими потребами в умовах дошкільного навчального закладу»

Вихователь Зуєва Олена Анатоліївна стала переможцем І туру міського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників ДНЗ «Вихователь року 2015» в номінації «Досвідчений вихователь» та делегована до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року 2015» у Харківській області в номінації «Досвідчений вихователь» та стала абсолютним переможцем конкурсу.

/Files/images/15.jpg /Files/images/16.jpg /Files/images/17.jpg /Files/images/18.jpg /Files/images/19.jpg /Files/images/21.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 89

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.